کانکس کتابفروشی

کانکس کتابفروشی

کانکس کتابفروشی

کانکس کتابفروشی
کانکس کتابفروشی یکی از پر کاربرد ترین انواع کانکس ها محسوب می شود. در اکثر خیابان ها و جلوی مراکز اداری پر تردد، مکان هایی برای فروش روزنامه به چشم می خورد که این فضاها دقیقاً ساده ترین نوع کانکس کتابفروشی می باشند. شرکت کانکس اسکابن به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر کانکس کتابفروشی در ایران معرفی می شود و کانکس هایی در ابعاد مختلف را با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه آماده سازی می کند. در این کانکس ها از لایه های ضخیم ۴ سانتیمتری از جنس ساندویچ پانل استفاده می شود که از لحاظ مقاومت بسیار عالی و از لحاظ وزنی بسیار سبک وزن می باشند.

 

ویژگی های کانکس کتابفروشی
کانکس های کتابفروشی باید دارای قفسه هایی برای نگهداری از کتاب ها و مجلات مختلف باشند که حدوداً در سه طرف کتابفروشی ها باید این قفسه ها تا زیر سقف قرار بگیرند و تنها یک طرف آن کتابفروشی می تواند خالی و بدون قفسه باشد و آن قسمت به عنوان درب ورود و خروج شناخته می شود. در کتابفروشی هایی که در خیابان ها دیده می شود، می توان دو نوع کانکس ثابت و متحرک را دید. کانکس های ثابت با ابعاد کوچکتر و کاربری روزنامه فروشی کاربرد دارند. اما کانکس های متحرک دارای لاستیک های چرخی می باشند و می توانند در هر زمان در منطقه ای از خیابان قرار بگیرند. از این کانکس ها به عنوان کتابفروشی های سیار استفاده می کنند و اکثراً افراد با قرار دادن یک مجموعه کتاب مشخص در این کانکس ها، مشغول فروش کتاب می شوند. شرکت کانکس اسکابن، به عنوان یکی از برترین سازندگان کانکس کتابفروشی، در خصوص ساخت هر دو نوع کانکس ثابت و متحرک فعالیت می کند.

معمولاً کانکس های کتابفروشی دارای درب های لولای بالا رونده یا کرکره ای می باشند که این نوع درب ها فضای بسیار کمتری را اشغال می نمایند. در کانکس های کتابفروشی باید درز های مختلف را توسط ابزارهای دقیق پوشانده و از بروز گرد و غبار به درون کانکس جلوگیری به عمل آید. ورود گرد و غبار به درون کانکس منجر به کثیف شدن کتابها و از بین رفتن جذابیت کتابفروشی می شود. همچنین کانکس کتابفروشی باید دارای طرح و ابزارهای زیبا و رنگ های جذابی باشد تا مشتریان بیشتری را جذب خود نماید. همانگونه که مستحضرید افراد به دنبال زیبایی ها و دکوراسیون های شیک تر می گردند. شرکت کانکس اسکابن، با نهایت دقت، برای تزئین بهتر کانکس کتابفروشی از دکوراسیون های خوبی استفاده می نماید.

 

محل نصب کانکس کتابفروشی
به طور کلی از کانکس های کتابفروشی به عنوان یک کسب و کار جدید یاد می شود. به همین دلیل مکان های پر تردد، درب دانشگاه و مراکز علمی یکی از بهترین مکان ها برای نصب کانکس کتابفروشی می باشند. همچنین این کانکس ها را می توان به عنوان یک نماینده از انتشارات مشخص در نمایشگاه های کتاب نصب کرد و برای سازماندهی کتاب های منتشر شده از قفسه های این کانکس استفاده نمود. شرکت کانکس اسکابن در زمینه خرید و محل های نصب کانکس کتابخانه برای مشتریان خود راهنمایی ها و مشاوره هایی را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط