کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

 

کانکس کامپوزیت چیست؟ آیا با کانکس کامپوزیت آشنایی دارید؟ آیا میدانید کانکس کامپوزیت یکی از زیباترین کانکسهای تولیدی شرکتهای کانکس سازی میباشد؟

کانکس کامپوزیت را میتوان در طرحها و رنگهای متنوع تولید نمود.

طرح و رنگ کانکسهای کامپوزیت به سفارش کارفرمای محترم میباشد.

کانکس کامپوزیت در واقع همان کانکس های دیگر هستند که در نمای آنها از ورق های کامپوزیت استفاده شده پس اگر بخواهید ویژگی های کانکس کامپوزیت را بدانیم در ابتدا باید ویژگی های ورق های کامپوزیت را بشناسیم که در این مقاله این ویژگی ها را برای شما بیان خواهیم کرد:

کامپوزیت برای پوشش نماي بيروني و يا دکوراسيون داخلي ساختمان ها به صورت ديواره، پارتيشن و سقف کاذب کاربرد فراواني دارد اين ورق ها متشکل از دو لايه ورق آلومينيومي در پوسته هاي بيروني و يک لايه از مواد پلي اتيلن و يا مواد نسوز کاني در وسط مي باشد .

ورق های کامپوزيت با توجه به ضخامت ، نوع آلياژ آلومينيومي لايه ها ، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بيروني و نوع مواد بکار رفته در لايه مياني تنوع وسيعي را به ورق هاي مذکور مي دهد که هر کدام از انواع آن کيفيت و کاربرد معينی را دارا مي باشد از اين رو جابه جايي کاربرد آن ها زيان هاي فاحشي را بوجود مي آورد. کامپوزيتها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزای بهتر است، ضمن آنکه اجزای مختلف کارايي يکديگر را بهبود مي‌بخشند.

در کل ویژگیهای ورق های کامپوزیت عبارتند از:

سبک بودن، انعطاف پذیری آسان، تنوع رنگ و رنگ مقاوم کوره ای، مقاوم در برابر زلزله و بادهای شدید و قابلیت شستشو راحت.

هزینه نصب و اجرای آن نسبت به دیگر نماها.

مقاوم در برابر شرایط جوی، فرسودگی مقاوم و عایق حرارتی و صوتی.

سبک بودن کامپوزیت.

قابل بازیافت بودن و مزایای فراوان دیگر…………………

امروزه، مقوله زیبایی و مقاومت اصل مهمی در ساخت و ساز بنا ها شده و با توجه به اتفاقات ناگوار پیش آمده در جهان و حوادث طبیعی مثل زلزله و سیل که جان بسیاری از انسان ها را در طول تاریخ گرفته به علت نداشتن جان پناه مناسب گرفته است، متخصصان و مهندسین معماری دنیا را بر آن داشته که سازه هایی با مقاومت بالا و سبدر مقابل این اتفاقات ایجاد نمایند.

مهمترین حادثه ی طبیعی که درصد مقاوت یک ساختمان باید نسبت به آن مهم باشد، زلزله می باشد که مخصوصا در مناطق جنوب شرق آسیا و فلات های جهان که ایران نیز از جمله این فلات ها می باشد و درصد اتفاق افتاد زلزله بسیار بالا می باشد باید در معماری و ساخت و ساز برای این حادثه تدابیری اندیشید.

در کل بعد از ایجاد بنا ها با مقاومت بالا امروزه معمارین متخصص به روشی نو در ساخت و ساز روی آورده اند و آن ایجاد سازه ای می باشد که در آن مقاومت بالای بنا در کنار سبکی مصالح به کار گرفته در ساخت و ساز باعث کمترین آسیب به انسان ها در صورت تخریب باشد.

بعد از تست موارد مختلف در ساخت و ساز، امروزه معمارین توسط صنعت کانکس سازی، سبکی نوین و بسیار مقاوم در برابر اتفاقات طبیعی برای ساخت یک بنا با کمترین هزینه و کمترین زمان رسیده اند.

پس با مطالعه مطالب بالا تقریبا دلایل قابل قبولی برای تولید کانکس با نمای کامپوزیت داریم.

کانکسهای تولیدی شرکت کانکس اسکابن در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف گوناگون و به درخواست مشتریان محترم تولید میگردد.

کلیه کانکسهای کامپوزیت کانکس سازی اسکابن ، این شرکت با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند.

کانکس اسکابن، تولید کانکس ، انواع کانکس و کانکس کامپوزیت با بیش از ربع قرن تچربه مفید………….

 

اخبار مرتبط