کانکس کارگری

کانکس کارگری

کانکس کارگری

 

کانکس کارگری اسکابن، جهت استفاده کارگران زحمتکش و محترم، در انواع گوناگون در کارگاه کانکس سازی شرکت اسکابن تولید و عرضه می گردد.
کانکس کارگری، یکی از انواع متنوعترین کانکس کارگاهی در صنعت کانکس سازی می باشد.
کانکس کارگری، در ابعاد استاندارد: ۴ متری، کانکس کارگری ۶ متری، ۸ متری، ۱۰ متری، ۱۲ متری، کانکس سرویس بهداشتی کارگری، کانکس کارگری چرخدار و انواع کانکس کارگری دیگر، در کارگاه شرکت کانکس اسکابن اماده تحویل میباشد.
مشخصات فنی عمومی کانکس کارگری تولیدی کانکس اسکابن:
استراکچر دیواره ها ، کف و سقف کانکس کارگری بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت شبکه ای .
تعبیه ی هوک های قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی از میلگرد نمره ۱۶ الی ۲۰ جهت بارگیری و جابجایی کانکس.
شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس کارگری.
کلیه اتصالات اسکلت کانکس کارگری از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون .
قیر پاشی کامل زیر کانکس در کانکسهای تیپ ممتاز در دو مرحله جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و حشرات موذی .
پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
عایق دیواره و سقف کانکس کارگری، از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر.
نصب ورق های بدنه و سقف بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
اجرای کف داخلی کانکس از تخته های استاندارد MDF یا تخته های فابریک Corindo با ضخامت ۱۲ یا ۱۶ میلی متر مقاوم در برابر لرزش،صدا.
اجرای کفپوش منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد.
پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال یا شیت های MDF بنا به درخواست خریدار.
درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده به همراه توری بیرونی جهت جلوگیری از ورود حشرات و فاقدد درز جهت ورود گرد و غبار ، آب بندی شده با چسب سیلیکونی.
تعبیه فریم فلزی کولر قابل استفاده جهت کولرهای آبی و گازی پنجره ای.
اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC .
نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۳۲ آمپر سوکتی در بدنه ی بیرونی کانکس کارگری.
اجرای آبدارخانه اوپن یا بسته همراه با کابینت های MDF یا کابینت های فلزی با پوشش رنگ طرح MDF به صورت دیواری و زمینی به همراه سینک و آبچکان تمام استیل در صورت لزوم اجاق گاز بنا بهه درخواست کارفرمایان محترم.
اجرای سرویس بهداشتی کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن، فلاش تانک و تهویه برقی بنا به در خواست.
اجرای کف کانکس سرویس های بهداشتی کارگری، توسط فایبر گلاس یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۰/۷ میلی متر و یا ۲ میلی متر مطابق درخواست خریدار محترم.
اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست خریدار محترم.
اجرای رنگ آمیزی بدنه خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.

کانکس کارگری، معمولا در کارگاهها ی راهسازی، ساختمانی و پروژه های عمرانی بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.
کانکس اسکابن، با بیش از ربع قرن سابقه مفید یکی از بزرگترین سازندگان کانکس کارگری و انواع کانکس در کارگاه کانکس سازی خود میباشد. شرکت کانکس اسکابن همواره کوشیده است تا با ساخت و تولیدد کانکس با کیفیت بالا و متریال درجه یک رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.

کانکس اسکابن با ربع قرن تجربه در تولید کانکس و سازه های پیش ساخته

در ضمن انواع کانکس را میتوان در سایت گوگل فارسی ، اولین و بزرگترین آگهی نامه فارسی که ثبت آگهی رایگان و انواع آگهی مینماید جستجو نمایید.

گوگل فارسی ، ثبت آگهی و آگهی رایگان

اخبار مرتبط