کانکس پیچ و مهره ای

کانکس پیچ و مهره ای

کانکس پیچ و مهره ای

 

کانکس پیچ و مهره ای چیست؟

کانکس پیچ و مهره ای به کانکسی گفته میشود که تمام مراحل صفر تا صد تولید آن و اتصال اجزای آن به یکدیگر بوسیله پیچ و مهره میباشد. در ساخت این نوع کانکس که یکی از تولیدات شرکت کانکس اسکابن میباشد خبری از اتصالات جوشی نبوده و این کانکس در ابتدا در کارگاه کانکس اسکابن کاملا تولید و مونتاژ گردیده و سپس به محل مورد نظر جته نصب دمونتاژ شده و مجددا در محل نصب مونتاژ میگردد.

کانکس پیچ و مهره ای معمولا از جنس ساندویچ پانل بوده و میتوان آن را در ابعاد درخواستی بصورت سالنی و یا با تجهیزات کامل مانند سرویس بهداشتی و آبدارخانه تولید نمود.

 

کاربرد کانکس پیچ و مهره ای

کانکس پیچ و مهره ای کاربردهای متفاوتی دارد که بسیار حائز اهمیت میباشد. اولین مورد کاربرد این نوع کانکس برای مکانهایی میباشد که کانکس بصورت آماده قابل حمل و نصب نمیباشد و کاربرد بعدی کانکس پیج و مهره ای برای شرکتهایی میباشد که مرتبا جابجایی داشته و میخواهند هزینه کمتری بایت جابجایی و حمل و نقل بدهند.

 

ایراد کانکس پیچ و مهره ای

کانکس پیچ و مهره ای هیچ ایرادی نداشته و یکی از بهترین کانسکهای تولیدی شرکتهای کانکس سازی در ایران و دنیا میباشد ولی اگر بخواهیم ایرادی هم از نوع کانکس بگیریم یکی قیمت بالای کانکس پیج و مهره ای بوده و دیگری تخصص کافی برای تولید آن میباشد.

 

مشخصات کانکس پیچ و مهره ای

اسكلت فلزی ستونها، تيرها، خرپاها از پروفيل های رايج و استاندارد سنگین آماده شده با اتصالات پيچ و مهره ای و كف کانکس پیچ و مهره ای از نوع فريم های فلزی با پروفيل های رايج و با پوشش كف از نوع تخته های ۱۸ ميل خارجی ضد آب و كفپوش های پلاستيكی و زیر سازی با پروفیلهای سنگین با ملات ماسه و سیمان.
پوشش ديواره ها و سقف از نوع ساندويچ پانل پلی اورتان دورو ورق رنگي با ضخامت ها ۵ سانتيمتر و نصب دربهای ورودی از نوع آلومينيوم رنگی و یا از جنس U.P.V.C و دربهای داخلي اتاقها از نوع HDF و پنجره اتاقها از نوع UPVC دو جداره با شيشه های ساده و یا رفلكس.
نصب فلاشينگ ها با ورق های گالوانيزه رنگی و اجرا عايق بندی و درزبندی با چسب هاي ماستيك و همچنین اجرای تاسيسات برقی با سيم كشی های روكار در داخل داكت های پلاستيكی و كليد و پريزهای برق، روشنايی از نوع fbl، اجرای تاسيسات مكانيكی شيرآلات، لوله كشی های سرد و گرم، نصب هواكش و دريچه های آلومينيومی.

 

توضیحات تکمیلی کانکس پیچ و مهره ای

* حمل و تخليه كليه قطعات و مصالح مصرفی به محل پروژه و دمونتاژ و مونتاژ به عهده شرکت تولید کننده کانکس میباشد .
*  فوندانسيون و شناژ بندی و نصب بين پليتها با نقشه ارائه شده بهمراه اجرا از سوی دفتر فنی شركت کانکس اسکابن و یا خریدارمحترم میباشد.

مزیت کانکسهای پیچ و مهره ای شرکت کانکس اسکابن

* قابلیت نصب کانکس پیچ و مهره ای در کلیه مکانها حتی مناطق صعب العبور، الحاق به ساختمانهای سنتی به صورت اضافه بنا در محوطه پشت بام و بالکن .
* امکان توسعه و تغییرات آتی کانکس پیچ و مهره ای به تناسب نیاز در آینده.
* قالبیت مجدد مونتاژ و دمونتاژ در محلهای مورد نظر مشتری.
* محاسبه دقیق در خصوص صرفه جویی انرژی و رعایت کلیه استانداردهای جاری کشور و مقررات ملی ساختمان.
* اجرای انواع نمای داخلی و خارجی کانکس پیچ و مهره ای از قبیل: کامپوزیت، دکوراتیو و نماهای درخواستی.
* کاهش هزینه حمل و نقل و عدم نیاز کفی تریلی و جرثقیل .
* تنوع در رنگ و نوع پوشش به تناسب شرایط اقلیمی.

 

کانکس اسکابن با بیش از ربع قرن تجربه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کانکس پیچ و مهره ای میباشد.

اخبار مرتبط