کانکس پزشکی

کانکس پزشکی

کانکس پزشکی

کانکس پزشکی
کانکس پزشکی یک نوع کانکس می باشد که در مکان های دور دست و دور افتاده، برای خدمات رسانی در خصوص درمان و پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت کانکس اسکابن، به عنوان یکی از تولید کنندگان کانکس پزشکی در ایران معرفی شده است و فعالیت خود را در زمینه ساخت انواع کانکس ها آغاز کرده است. کانکس پزشکی باید دارای ویژگی هایی باشد که در کانکس اسکابن می توان این ویژگی ها را به وضوح دید.

 

ویژگی های کانکس پزشکی
از جمله مهم ترین خصوصیات کانکس پزشکی، ویژگی های یک مطب می باشند. یک مطب باید دارای نور کافی باشد و این نور بیشتر باید از منابع طبیعی تامین شود. نوری که در کانکس پزشکی می تابد باید از طریق پنجره های مناسب تصفیه شود و به غیر از تابش آفتاب، نور آن را در محیط داخل کانکس پخش کرد. کانکس اسکابن از بهترین شرکت های کانکس سازی می باشد که در خصوص بهینه سازی نور کانکس ها نهایت دقت و وقت خود را صرف کرده است.
از جمله دیگر ویژگی های این کانکس ها می توان به تهویه فضای درونی آنها اشاره کرد. شرکت کانکس اسکابن، برای تهویه فضای درونی کانکس های خود، از انواع دستگاه های تهویه هوا استفاده می نماید و در نهایت بهترین را به سفارش مشتری انتخاب می نماید. بر اساس استاندارد کانکس های پزشکی، باید دارای یک دستگاه تهویه هوا باشند تا هوای محیط داخلی کانکس را به صورت مداوم تهویه نماید.

کانکس های پزشکی باید دارای تخت بستری و میزهای دارو و غیره باشند که در کانکس های شرکت کانکس سازی اسکابن، این موارد رعایت شده است. در کانکس های اسکابن، تخت های بیمار به صورت استاندارد طراحی شده و در زیر پنجره ها قرار گرفته است، میز و صندلی پزشک و بیمار در گوشه ای از اتاق و به سفارش پزشک قرار داده می شود، در کنار این میز و صندلی قفسه های دارو و تجهیزات پزشکی قرار داده شده است و همچنین میز منشی نیز در بیرون از فضای مطب پزشک قرار گرفته است. با این حساب یک مطب بسیار واقعی و زیبا را توسط لوازم کانکس سازی آماده سازی کرده اند.

 

خصوصیات کانکس پزشکی
کانکس های پزشکی باید دارای چرخ های لاستیکی باشند و توسط یک وسیله نقلیه کشنده، کشیده شوند. ممکن است برای اجرای یک طرح سلامت نیاز باشد که برای مدت کوتاهی در یک روستا یک در کنار یک جاده کانکس پزشکی را قرار دهند و سپس از آن مکان جابجا شوند. پس وظیفه حمل و نقل این کانکس به عهده کشنده های لاستیکی می باشد.

کانکس های پزشکی باید با بدنه ای محکم و به صورت ساندویچ پانل ساخته شوند. استحکام بدنه این کانکس ها باید به قدری باشد که در هر نوع شرایط آب و هوایی و در هر مکانی قابل استقرار باشند. همچنین برای حفظ سلامت درون کانکس از جنس استریل شده در دیواره های داخلی استفاده می شود. پس جنس دیواره های کانکس پزشکی با سایر کانکس ها متفاوت می باشد و کمی پیشرفته تر در نظر گرفته می شوند.

اخبار مرتبط