کانکس پرتابل

کانکس پرتابل:

سازه های کانکس پرتابل ، که به عنوان کانکس حمل و نقل ، کانکس ISO یا کانکس دریایی و اقیانوس ها نیز شناخته می شوند ، در ابتدا برای ذخیره و حمل مواد و محصولات روی کشتی ها ، ریل ها یا کامیون ها طراحی شده بودند. امروزه ، ویژگی های آنها باعث می شود کانکس پرتابل، به غیر از حمل و نقل ، به عنوان وسایل ذخیره سازی قابل حمل برای میدان های تجهیزات صنعتی ، محیط کار ، فضاهای زندگی و … ایده آل شده و بکار بروند.

سازه های کانکس پرتابل ، که به عنوان کانکس حمل و نقل ، کانکس ISO یا کانکس دریایی و اقیانوس ها نیز شناخته می شوند ، در ابتدا برای ذخیره و حمل مواد و محصولات روی کشتی ها ، ریل ها یا کامیون ها طراحی شده بودند. امروزه ، ویژگی های آنها باعث می شود کانکس پرتابل، به غیر از حمل و نقل ، به عنوان وسایل ذخیره سازی قابل حمل برای میدان های تجهیزات صنعتی ، محیط کار ، فضاهای زندگی و … ایده آل شده و بکار بروند.

از آنجا که این سازه به طرز قابل توجهی محکم ، مقرون به صرفه و نصب کانکس پرتابل، آسان است (در اکثر موارد آنها نیازی به پایه ندارند) با هزینه کم که بسیار مقرون به صرفه است می توانید بهترین نوع کانکس های حمل و نقل را داشته باشید. کانکس پرتابل، همچنین در برابر عوامل محیطی شما را محافظت می کند و می تواند به راحتی با توجه به نیازهای خاص اصلاح شود. معمولا ساخته شده از فولاد کورتن قوی ، هستند ، به این معنی که می توانید از آنها برای ایجاد یک ساختار چند سطحی استفاده کنید. در این مقاله سعی شده است به تمامی سوالاتی که درباره کانکس پرتابل در ذهن شما است، پاسخ داده شود.

۱- استاندارد  کانکس پرتابل تقریبا چه اندازه است؟

کانکس پرتابل در اندازه های مختلف عرضه می شود ، اما اندازه استاندارد ۲۰ فوت است و در برخی از انها ۴۰ فوت ارتفاعات مشترک  و در عرض ۸ فوت است. (کانکس با این ارتفاع به عنوان کانکس مکعبی پر ارتفاع شناخته می شوند).

وزن کانکس پرتابل

۲- وزن یک کانکس پرتابل استاندارد چقدر است؟

۲۰کانکسی  فوتی، وزن آن حدود ۵۰۰۰ پوند است. و می تواند حدود ۲۷ تن را حمل کند. در برخی از آنها که ۴۰ فوتی هستند ، وزن آنها کمی بیش تر از ۸۰۰۰ پوند است ، و می توانند حدود ۳۰ تن را در خود نگه دارند.

۳- عمر ماندگاری یک کانکس چقدر است؟

عمر سرویس معمولی یک کانکس حدود ۱۰-۱۲ سال است ، بسته به اینکه در کجا قرار داده شده است (آب و هوا) ، نحوه استفاده از آن (چقدر فرسوده می شود) ، و چند بار (در صورت وجود) از آن استفاده شده است. به مکانهای دیگر چند بار منتقل می شود، برخی از کانکس پرتابل که برای یک مدت طولانی مورد استفاده قرار می گیرند، عمری تا حدود ۱۵ سال نیز خواهند داشت. البته در صورت محافظت بیشتر از کانکس ها تقریبا تا ۲۵ سال نیز می توان از انها استفاده کرد.

۴- آیا کانکس های حمل و نقل سازه های Falcon Structures جدید یا کاربردی هستند؟

کانکس پرتابل، به طور معمول برای “یک انتقال” طبقه بندی می شوند (فقط یک بار حمل بار را انجام می دهند) یا از آنها استفاده می کنند (انجام چندین سفر در اقیانوس) را نیز می توان با برخی کانکس ها انجام داد. از سازه های Falcon در هر کانکس استفاده می کنیم ، بسته به نیاز مشتری ساختارهای اصلاح شده خود را ایجاد کنیم.

۵- آیا کانکس پرتابل در برابر باد و آب محکم است؟

کانکس پرتابل یا همان کانکس چرخدار باید در برابر باد و آب محکم باشد، مخصوصا اگر برای حمل و نقل دریایی استفاده شود و یا به عنوان های دیگری از ان استفاده شود. باید از ساختارهای Falcon در آن استفاده شده تا در برابر شرایط عادی باد و باران مقاومت کند،دارای موارد گرمایی و خنک کننده باشد و به شکلی تعبیه شود که رطوبت را از بین ببرد. در صورتیکه در برابر هر نوع آب و هوایی مقاومت کند، برای مدتی می توان در درون ان زندگی کرد.

کانکس پرتابل و استانداردها

۶- اگر من یک کانکس پرتابل را خریداری کنم ، آیا انتظار خرابی در آن به صورت آشکار دیده می شود؟

کانکس پرتابل یا کانکس حمل و نقل ممکن است دارای ” خراش” جزئی از زمان بارگیری و کنترل آنها توسط ماشین آلات می باشد ، اما باید در شرایط تقریباً جدید ظاهر شوند و آنها را مورد بررسی قرار داد. کانکسی که استفاده شده است، ممکن است آسیب دیدگی بیشتری داشته باشد. با این حال ، اقدامات دقیق کنترل کیفیت ما ، این نگرانی را که کانتینرهای مورد استفاده از لحاظ ساختاری کیفیت کمتری نسبت به کانکس های جدید دارند، را از بین می برد.

۷– آیا می توان یک کانکس پرتابل را رنگ کرد؟

بله – تقریباً هر رنگی در زیر آفتاب خشک می شود. حتی اگر دوست دارید ، مانند یک آرم مارک تجاری یا سایر علائم شناسایی استفاده کنید ، یا از گرافیک ها استفاده کنید.

۸- مزیت های دیگر کانکس پرتابل:

آمادگی بسیار کمی لازم است. کانکس حمل و نقل معمولاً نیازی به پایه ندارند (و به همین دلیل در صورت لزوم به راحتی از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل می شوند). با این حال ، در برخی موارد ، ممکن است بخواهید یک تخته سیمانی را نصب کنید یا اتصالات ریلی را برای پشتیبانی از کانکس خود خریداری کنید. از جمله ویژگی های دیگر کانکس پرتابل ، انعطاف پذیری ، باعث می شود ، کانکس پرتابل به یک راه حل مقرون به صرفه برای انواع نیازها تبدیل شود..

۹- چه نوع ویژگی هایی را می توان متناسب با نیازهای شما تنظیم کرد؟

اصلاحات کانکس معمول شامل نوع و قرارگیری درب های ورودی / خروجی ، انواع پنجره و قرار گیری ، عایق ، کنترل آب و هوا ، برق ، لوله کشی و موارد دیگر می باشد. وقتی صحبت از برنامه های کف می شود ، ما تعدادی برنامه استاندارد برای کف ارائه می دهیم ، همچنین می توانیم با شما همکاری کنیم تا یک راه حل سفارشی طراحی کنید که نیازها و ترجیحات بی نظیر شما را برطرف کند.

۱۰- مقایسه هزینه بین ساختن یک ساختار موقتی از ابتدا (مانند مسکن موقت نیروی کار) و یک کانکس پرتابل اصلاح شده چقدر است؟

شرکت ها می توانند در هنگام استفاده از کانکس حمل و نقل اصلاح شده هزینه ساخت را تا ۵۰ درصد کاهش دهند. این بدان دلیل است که از مواد اولیه بسیار کمی استفاده می شود – کانکس یک دارایی همیشگی است. آماده سازی کانکس نیز حداقل موارد را نیاز دارد ، که اغلب هزینه های ساخت را کاهش می دهد.

اخبار مرتبط