کانکس سرویس بهداشتی فولاد ساختمان

 

کانکس سرویس بهداشتی فولاد ساختمان

کانکس سرویس بهداشتی شرکت فولاد ساختمان در کارگاه کانکس اسکابن تولید و به محل مورد نظر ایشان ارسال گردید.

کانکس سرویس بهداشتی فولاد ساختمان بصورت ۶ چشمه با راهرو با کیفیت درجه یک و ممتاز و با شیر آلات اهرمی گارانتی دار تولید و تحویل آن شرکت محترم گردید. این کانکس دارای تمام امکانات یک سرویس بهداشتی با کیفیت را دارا میباشد.

کانکس سرویس بهداشتی فولاد ساختمان را میتوان در زمره کانکسهایی قرار داد که سالهای سال و بدون هیچ مشکلی میتوان از آن استفاده نمود وهر چند که در صورت بروز مشکل کانکسهای تولیدی شرکت کانکس اسکابن مشمول یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشند.

شرکت محترم فولاد ساختمان سالهای دوریست که از مشتریان خوب و خوش حساب شرکت اسکابن بوده و به غیر از کانکس سرویس بهداشتی کانکسهای متعدد دیگری از جمله کانکس کارگاهی، کانکس اداری، کانکس ۶ چشمه و انواع کانکس دیگر را از شرکت کانکس اسکابن تهیه نموده است.

 

مشخصات فنی کانکس سرویس بهداشتی فولاد ساختمان:

استراکچر دیواره ها ، کف و سقف کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه، بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ ساوه بصورت مشبک .
تعبیه ی هوک های قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی از میلگرد نمره ۲۰ جهت بارگیری و جابجایی کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با راهرو شرکت فولاد ساختمان.
شاسی کشی مقاوم بصورت دورکلاف با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸ و یا ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس.
کلیه ی اتصالات استراکچر کانکس از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون.
پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
عایق دیواره و سقف، از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر.
نصب ورق های بدنه و سقف بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
اجرای کف داخلی راهرو از ورق آلومینیوم آجدار به ضخامت ۲ میل.
پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با راهرو فولاد ساختمان از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال سفید براق.
درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده به همراه توری بیرونی جهت جلوگیری از ورود حشرات و فاقد درز جهت ورود گرد و غبار ، آب بندی شده با چسب سیلیکونی.
اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC .
نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۳۲ آمپر سوکتی در بدنه ی بیرونی کانکس.
اجرای کانکس سرویس بهداشتی ۶ چشمه با راهرو، توالت ایرانی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن، فلاش تانک و تهویه ی برقی.
اجرای کف سرویس های بهداشتی توسط فایبر سرامیک.
اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست خریدار محترم.
اجرای رنگ آمیزی بدنه خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.

 

شرکت کانکس اسکابن یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع کانکس از قبیل کانکس سرویس بهداشتی با راهو و بدون راهرو دا ایران میباشد…..

اخبار مرتبط