کانکس رختکن

کانکس رختکن

کانکس رختکن

کانکس رختکن
کانکس رختکن یکی از ابزارهای پر کاربرد کانکس سازی می باشد. شرکت کانکس اسکابن، یکی از بهترین سازندگان کانکس رختکن در ایران به عنوان معروف ترین شرکت شناخته می شود. کانکس های رختکن همان گروه کانکس پر استفاده در ورزشگاه ها و استخر های شنا می باشند. همچنین در کنار ساحل و فضاهای دیگری که نیاز به تعویض لباس می باشد، از کانکس های رختکن استفاده می نمایند. در کانکس های رختکن که دارای فضای کمی نسبت به سایر کانکس ها می باشند، فضاهایی برای تعویض لباس آقایان و بانوان در نظر گرفته شده است. کانکس سازی اسکابن یکی از معروف ترین شرکت های فعالی در زمینه کانکس ، رختکن های استانداردی را برای مشتریان خود تحویل می دهد.

 

ویژگی های کانکس رختکن
در کانکس رختکن باید فضاهایی را برای قرار دادن لباس ها تعبیه کنید. نور اتاق رختکن باید به صورت مصنوعی باشد و توسط یک لامپ تامین شود. کانکس رختکن دارای پنجره نمی باشد و فقط یک درب ورود و خروج دارد. این درب باید توسط قفل بسته شود. افرادی که درون کانکس رختکن حضور پیدا می کنند، به صورت تک نفره می باشند و نیازی به قرار دادن فضای زیادی نمی باشد. در واقع فضایی حدوداً برابر یک متر مربع برای این دسته از کانکس ها کافی می باشد.
در کانکس رختکن نباید تجهیزات مختلفی برای نشستن یا کفپوش در نظر گرفت. اما باید یک آیینه قدی را در بخش های مختلفی از کانکس قرار داد. افراد پس از پوشیدن لباس، باید از مرتب بودن پوشش خود مطمئن شوند و سپس از محیط رختکن خارج شوند. ممکن است که کانکس رختکن در مکان های پر تردد مانند استخر شنا نصب شود و باید برای اینگونه کانکس ها، قفسه های قرار دادن لباس را نیز تعبیه کرد. افراد پس از تعویض لباس خود، لباس های قبلی را داخل قفسه های مخصوص قرار می دهند و پس از اتمام کار خود، لباس ها را باز تعویض می نمایند.

همچنین ممکن است که به دلیل تردد زیاد در کانکس رختکن، هوای درون آن مطبوع نباشد و باید یک دستگاه تهویه هوا را در آن محیط قرار داد. ازم به ذکر است که برای شستشوی کانکس رختکن باید یک کفشوی مناسب را در مرکز این کانکس قرار داد و در زمان شستشو درب آن را باز کرد. شرکت کانکس سازی اسکابن، تمام این ویژگی ها را به خوبی رعایت می کند و امکان افزودن آپشن های دیگر به انتخاب مشتری را برای کانکس رختکن ، دارد.

 

مزیت های کانکس رختکن
کانکس های رختکن نسبت به اتاق های رختکن دارای مزایای زیر می باشند:
– زمان کمتر در طراحی و اجرا برای کانکس های رختکن نسبت به زمانی که در ساخت و سازهای بنایی صرف می شود.
– هزینه های کمتر برای ساخت و نگهداری کانکس های رختکن نسبت به هزینه های گزاف مصالح بنایی
– امکان جابجا نمودن کانکس رختکن پس از طراحی و اجرا، به دلایل مختلف. در صورتی که برای جابجا نمودن اتاق های رختکن باید هزینه های زیادی را صرف کرد.
– امکان شستشوی کانکس برای تمیز نگه داشتن محیط

اخبار مرتبط