کانکس حمام تک چشمه

کانکس حمام تک چشمه

کانکس حمام تک چشمه

 

کانکس حمام تک چشمه چیست؟ با کانکس حمام تک چشمه چقدر آشنایی دارید؟

آیا میدانید کانکس حمام تک چشمه، جایگزین مناسبی جای حمام سنتی میباشد.
ازمزایای انواع کانکس حمام تک چشمه، سرعت در تولید آن می باشد. کف کانکس حمام تک چشمه، جهت رعایت نظافت بهتر است از جنس فایبر گلاس و یا فایبرسرامیک باشد، البته کف کانکسهای حمام، در صورت درخواست مشتری میتوانداز جنس ورق آلویمینیوم آجدارو یا سرامیک باشد.
کانکس حمام تک چشمه، بنا به در خواست کارفرمایان محترم میتواند بصورت توالت ایرانی و یا توالت فرنگی تعبییه گردد. کانکس حمام تک چشمه، بصورت ثابت و یا متحرک و با کیفیت بالا و در کارگاه کانکس اسکابن تولید میگردد.
کانکس حمام  تک چشمه و کلیه شیر آلات و اتصالات کانکس حمام اسکابن، از نوع مرغوب و درجه یک ایرانی میباشد.
کلیه شرکتها، اعم از: پیمانکاری، راهسازی، ساختمانی، شهرداریها، نیروی نظامی، استانداریها، مراکز بهداشت، فرمانداریها، پروژه ها، سازمانهای دولتی و شرکتهای خصوصی میتوانند در صورت نیاز فوری از کانکس حمام استفاده نمایند.
مشخصات فنی عمومی کانکس حمام تک چشمه اسکابن:
استراکچر دیواره ها، کف و سقف کانکس حمام تک چشمه، بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ بصورت شبکه ای .
تعبیه ی هوک های قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی از میلگرد نمره ۲۰ جهت بارگیری و جابجایی کانکس.
شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس حمام تگ چشمه.
کلیه ی اتصالات استراکچرکانکس از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون.
قیر پاشی کامل زیر کانکس حمام تک چشمه در دو مرحله جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و حشرات موذی .
پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه.
عایق دیواره و سقف کانکس، از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر.
نصب ورق های بدنه و سقف بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم.
تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی .
اجرای کف داخلی کانکس از آلومینیومهای آجدار و فایبرسرامیک.
اجرای کفپوش منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد.
پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال سفید یا شیت های MDF بنا به درخواست خریدار.
درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده به همراه توری بیرونی جهت جلوگیری از ورود حشرات و فاقد درز جهت ورود گرد و غبار ، آب بندی شده با چسب سیلیکونی.
اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC .
نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند.
نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۳۲ آمپر سوکتی در بدنه ی بیرونی کانکس.
اجرای حمام کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن و تهویه ی برقی بنا به در خواست خریدار محترم.
اجرای کف کانکس جمام تک چشمه، توسط فایبر گلاس سرامیک شده (فایبر سرامیک) یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۰/۷ میلی متر الی۲ میلی متر مطابق با درخواست خریداران محترم.
اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبه یا قهرمان بنا به درخواست خریدار محترم.
اجرای رنگ آمیزی بدنه ی خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.

کانکس اسکابن، تولید کننده کانکس و سازه های پیش ساخته با بیش از ربع قرن تجربه

اخبار مرتبط