کانکس جنگلی

کانکس جنگلی

کانکس جنگلی

 

کانکس جنگلی

کانکس جنگلی نیز نوع دیگری از کانکس هامی باشد که توسط شرکت کانکس اسکابن ساخته می شود. این کانکس برای نصب در فضاهای ویلایی و در جنگل ها مورد استفاده قرار می گیرد و مسلماً باید دارای بدنه ای محکم در برابر رطوبت زیاد باشد. در کانکس های جنگلی امکانات یک زندگی کوچک فراهم می شود و فضاهایی جهت تامین یک زندگی ساده را در نظر می گیرند. البته بسته به نیاز مشتری می توان این کانکس ها را در فضاهای بزرگ تر و با امکانات پیشرفته تری طراحی نمود. به طور معمول شرکت کانکس اسکابن، کانکس جنگلی را در انواع سایز و اندازه و با انواع امکانات رفاهی طراحی کرده و می سازد. در زمینه ساخت کانکس های جنگلی باید نکاتی را در بدنه آنها تعبیه نمود تا در مقابل رطوبت و هوای جنگلی مقاوم تر شوند.

 

محل نصب کانکس جنگلی:

کانکس های جنگلی به عنوان یک منزل ویلایی شناخته می شوند. اکثر افراد می توانند در هر نوع فضا و آب و هوایی و همچنین در هر مکانی از این کانکس ها استفاده نمایند و یک ساختمان ویلایی را برای خود مهیا کنند. کانکس های جنگلی با کمترین هزینه ساخته می شوند و می توانند با سرعت بسیار زیادی، یک فضای ویلایی را در جنگل و باغ های شما مهیا کنند. اگر شما دارای یک باغ در بیرون از شهر می باشید، برای اینکه یک ساختمان در آن باغ بسازید، نیاز به مجوزهای گوناگون و هزینه های زیاد ساخت و ساز دارید که در نهایت شاید بیش از چندین ماه را صرف ساخت و سازهای خود بکنید. اما برای اینکه در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید، پیشنهاد می شود که از کانکس جنگلی شرکت کانکس اسکابن اتفاده نمایید.

 

ویژگی های کانکس جنگلی:

کانکس جنگلی باید دارای ویژگی های زیر باشد تا بتواند نیازهای مشتریان را به خوبی برطرف سازد.

در کانکس جنگلی باید امکانات یک زندگی ساده را فراهم کنید. از جمله مهم ترین این امکانات می توان به وجود یک آشپزخانه (حاوی گاز برای طبخ غذا و یخچال برای نگهداری از مواد غذایی و کابینت برای نگهداری از ظروف)، یک اتاق نشیمن (برای استراحت کردن می تواند دارای یک تلویزیون و مبلمان نیز باشد)، سرویس بهداشتی (دستشویی، توالت و حمام) و حتی می تواند دارای یک اتاق خواب نیز باشد.
درب و پنجره های کانکس جنگلی باید به نحوی ساخته شوند که نور خوبی را به درون کانکس منعکس نمایند و همچنین جلوی ورود گرد و غبار و حشرات موذی را به داخل منزل بگیرد. پس بهتر است که از درب و پنجره های استاندارد استفاده شود که شرکت کانکس اسکابن نیز از بهترین تجهیزات استفاده می نماید.
از آنجایی که امکان بارندگی های شدید در جنگل ها وجود دارد، پس کانکس های جنگلی باید دارای سقف های عایق کاری شده ای برای عدم نفوذ آب باران به درون ساختمان باشند. ممکن است آب باران تجهیزات ساختمان را از بین ببرد.
جذابیت تجهیزات دکوراسیون کانکس جنگلی باید با کمترین هزینه و بیشترین کارایی انتخاب شوند. این تجهیزات در جذابیت کانکس کمک شایانی می کنند.

 

اخبار مرتبط