کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه

کانکس آرایشگاه

 

کانکس آرایشگاه
کانکس آرایشگاه، نوعی ابزار می باشد که به عنوان یک واحد صنفی و برای انجام یک کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. با وجود اینکه اجاره نمودن یک مغازه در معابر پر تردد هزینه های زیادی را در بر دارد و همچنین تاسیس یک آرایشگاه در مکان های خلوت، کار بیهوده ای معرفی شده است. از این جهت شرکت کانکس اسکابن ، در زمینه ساخت کانکس آرایشگاه پیشرو بوده است و فضا هایی را با کاربری آرایشگاه، به صورت پیش ساخته تحویل مشتریان خود می دهد. کانکس آرایشگاه در واقع همان فضایی می باشد که باید دارای کاربری مغازه باشد و در یک معبر پر تردد نصب شود. نیازی به جابجا نمودن این نوع کانکس ها نمی باشد و باید بر روی یک سطح صاف به صورت استوار نصب شوند.

 

مناسب ترین محل نصب کانکس آرایشگاهی
کانکس آرایشگاهی را می توان در معابر پر تردد که امکان احداث یک مغازه وجود ندارد، مورد استفاده قرار داد. فضاهایی مانند فرودگاه ها، پایانه های مسافربری، نمایشگاه ها، سالن همایش و غیره می توانند از بهترین مکان ها برای نصب کانکس آرایشگاهی باشند. در این فضاها ممکن است افراد به صورت یکباره برای حضور در آرایشگاه اقدام نمایند و بهترین محل برای نصب یک کانکس آرایشگاهی را می توان در این جور فضاها انتخاب نمود. البته کارشناسان شرکت کانکس اسکابن در خصوص تعیین محل نصب و مشاوره در خصوص خرید و نصب محصولات به مشتریان خود راهنمایی هایی را ارائه می دهند.

 

خصوصیات کانکس آرایشگاهی
شرکت کانکس اسکابن با ساخت انواع کانکس های استاندارد و مناسب برای حرفه های مشخص در خدمت مردم می باشد. برای کانکس های آرایشگاهی نیز خصوصیات منحصر به فردی را در نظر می گیرند که باید در یک محیط مناسب نصب و مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال در آرایشگاه ها نیاز به فضایی جهت نصب آیینه های روبرو و پشت سر مشتری می باشد که در کانکس های آرایشگاهی شرکت اسکابن، این فضاها به خوبی تعبیه می شوند. در قسمت آیینه روبرو مشتری، باید قفسه هایی جهت قرار دادن ابزار آرایشگاهی شامل قیچی، شانه، ماشین ریش تراش و غیره باشد که در کانکس های اسکابن، این فضاها به خوبی تعبیه شده اند و توسط آرایشگر ها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.
همچنین در آرایشگاه ها باید فضایی جهت شستشو دست ها و همچنین سر مراجعه کنندگان پس از اصلاح، وجود داشته باشد. در کانکس های آرایشگاهی اسکابن فضاهایی برای شستشوی سر افراد و همچنین دست و صورت پس از اصلاح وجود دارد که در این مکان ها باید ورودی های آب و خروجی های فاضلاب را از قبل برنامه ریزی نمود. در کانکس های آرایشگاهی باید فضایی برای متصل نمودن دستگاه های برقی مانند ماشین مو تراش و سشوار وجود داشته باشد که این موارد در کانکس های آرایشگاهی اسکابن به خوبی رعایت شده اند و در قسمت های مختلف کانکس پریزهای برقی قرار گرفته است.

کانکس های آرایشگاهی باید دارای یک محفظه برای نگهداری از موهای کوتاه شده و همچنین دیگر لوازم مصرفی آرایشگاه باشند. این محفظه در بسیاری از آرایشگاه ها به صورت یک سطل زباله می باشد که در کانکس های اسکابن نیز این محفظه تعبیه شده است.

جهت اطلاع از قیمت کانکس آرایشگاه لطفا با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

اخبار مرتبط