فروش کانکس

 

با نحوه فروش کانکس آشنایی دارید؟

آیا میدانید فروش کانکس چگونه انجام میشود؟

فروش کانکس اسکابن، توسط کادرمجرب فروش دفتر مرکزی و راهنماییهای کادر فنی انجام میشود.
کادر مجرب فروش کانکس اسکابن، آماده ارائه هر گونه راهنمایی و ارائه لیست قیمت کانکس میباشد.

فروش کانکس از شرکت اسکابن میتواند شامل فروش کانکس کارگاهی، فروش کانکس سرویس بهداشتی، فروش کانکس نگهبانی، فروش کانکس دو طبقه، فروش کانکس مدیریتی، فروش کانکس ساندویچ پانل، فروش کانکس اجرا در محل، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، فروش کانکس دست دوم، فروش کانکس ۶ متری، ۸ متری، ۱۰ متری، ۱۲ متری و یا حتی فروش کانکس سفارشی در ابعاد، طرح و رنگهای متنوع باشد.
شما مشتریان و کارفرمایان محترم میتوانید هرگونه شکایت، پیشنهاد و یا انتقادی از کادر فروش کانکس اسکابن دارید، آن را با مدیریت مطرح نموده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
شرکت کانکس اسکابن، با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید کانکس و کاراوان، در زمینه فروش کانکس و انواع کانکس در خدمت شما مشتریان محترم میباشد.

مراحل فروش کانکس:

مراحل فروش کانکس به جند صورت انجام میشود یکی بصورت حضوری و دیگری بصورت تلقنی که فروش کانکس بصورت نوع دوم رایج تر و متداولتر میباشد. شما مشتریان و کارفرمایان گرامی میتوانید با یک تماس از کادر فروش کانکس شرکت اسکابن بخواهید تا کلیه مراحل فروش کانکس را برای شما عزیزان توضیح داده و شما را در این امر راهنمایی نمایند. پس از آنکه پرسنل شرکت مراحل خرید و فروش کانکس را کاملا برای شما عزیزان توضیح دادند شما میتوانید کانکس مورد نظر خود را در طرح و ابعاد متفاوت انتخاب نموده و از پرسنل این شرکت تقاضای پیش فاکتور بهمراه مشخصات فنی نمایید.

کادر فروش کانکس شرکت اسکابن وظیفه دارند به کلیه درخواست شما با تمام وجود احترام گزارده و آنها را بر آورده نمایند.

فروش کانکس با قیمت مناسب بیشتر مورد استفاده چه شرکتهایی میباشد؟
کانکس با قیمت مناسب بیشتر جهت استفاده شرکتهای ساختمانی و مهندسی، مجریان و پیمانکاران جاده ای، پیمانکاران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، سازمانهای دولتی، جنگلبانی ها، سپاه، نیروی انتظامی وارتش، سازمانهای دولتی، تجهیز کارگاه، شهرداریها، سازمانهای حمل و نقل و راهداری، احداث نیروگاهها و پست های انتقال نیرو، دانشگاهها و مراکزآموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و ماکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی، آب و فاضلابها، برق منطقه ای استانها، مرزبانیها، وزارتخانه ها، سفارتخانه ها، مدارس کشور، مناطق زلزله زده و مصرف کلیه مصارف اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.
فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

مدیریت فروش کانکس اسکابن، خواهشمند است جهت هرگونه راهنمایی در مورد فروش کانکس و یا مسائل فنی کانکس با کادر فروش کانکس این شرکت تماس حاصل فرمایید.

کانکس اسکابن، تولید کننده کانکس و انواع سازه های پیش ساخته با بیش از ربع قرن تجربه مفید در صنعت کانکس و سازه های پیش ساخته

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   کانکس
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸