ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل

یا ساندویچ پانل چه میزان آشنایی دارید؟

آیا میدانید ساندویچ پانل یکی از بهترین عایق های حرارتی و صوتی میباشد که میتوان از آن در تولید کانکس استفاده نمود؟

ساندویچ پانل چیست؟
ساندویچ پانل یک ساختار سبک و مرکب است که از دو طرف به دولایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد که ماده عایق می بایست بسیار نرم و سبک و دارای خواص فیزیکی خاص باشد ساندویچ پانلها به دو قسمت پانلهای سقفی و پانلهای دیواری تقسیم می شوند.

ساندویچ پانل های دیواری با عایقهای پلی اورتان، پلی استایرن و پشم شیشه تولید می شوند . ساندویچ پانل های سقفی شامل طرح های ذوزنقه ایی و کاشی می باشند که طرح ذوزنقه ایی با انواع عایق شامل (پلی اوریتان و پلی استایرن و یا پشم سنگ) با عایق پلی اورتان تولید می گردند.

 

کاربرد ساندویچ پانل ها

از ساندویچ پانلها میتوان در تولید انواع سرد خانه ها و صنایع برودتی دفاتر کارگاهی درمانگاه صحرایی سرویس بهداشتی نمازخانه و محیط آموزشی تعمیرگاه سیار پست نگهبانی ویلا های یک و دو طبقه، واحد های امدادی در زمانهای بحرانی مانند زلزله استفاده نمود. ساخت انواع سوله از مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل میباشد. ساندویچ پانلها مقاوم در برابر زلزله بواسطه جذب انرژی همانند دیوار برشی و وزن سبک انبساط و انقباض بسیار پایین حمل و نقل و نصب سریع و آسان عایق حرارتی، رطوبتی، صوتی سهولت در اجرای تاسیسات مناسب برای تمام اقلیم ها ضد قارچ کپک و پوسیدگی قابل شستشو و بهداشتی عدم نیاز به قالب بندی تنوع رنگ.

 

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل دیواری

ساند.یچ پانل گالوانیزه

ساندویچ پانل آلوزینگ

ساندویچ پانل دکوراتیو

ساندویچ پانل ۴ سانتی

ساندویچ پانل ۵ سانتی

ساندویچ پانل ۱۰ سانتی

ساندویچ پانل پلی یورتان

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل سوله ای

ساندویچ پانل با دانسیته بالا

ساندویچ پانل با یک طرف پوشش فلزی

و انواع دیگر ساندویچ پانل

 

کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پانلها گزینه های بسیار مناسبی برای تولید کانکس میباشند. سااندویچ پانل هم از نظر دما و هم از نظر صوتی آسایش مثال زدنی در داخل کانکس ایجاد مینماید و اکثر کسانی که از نظر مالی مشکل خرید آن را ندارند گزینه مناسبی میباشد. کانکس ساندویچ پانل بیشتر برای مناطق بسیار گرم و مناطق بسیار سرد در کارگاه شرکت کانکس اسکابن تولید میگردد.

 

کانکس اسکابن در تولید کانکس ساندویچ پانل خود با بیش از ربع قرن تجربه همیشه سعی نموده از شرکتهای معتبر تولید کننده ساندویچ پانل مانند شرکت ماموت، کبیر پانل، کیان، فوم تهران پانلهای خود را جهت تولید کانکس تهیه نماید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساندیچ پانل و کانکس ساندویچ پانل با واحد فروش کانکس اسکابن تماس حاصل نمایید.

اخبار مرتبط