حمل و بارگیری کانکس

آیا با نحوه بارگیری، حمل و تخلیه کانکس اشنایی دارید؟ آیا میدایند در کارگاه کانکس سازی اسکابن کانکسها چگونه بارگیری، حمل و تخلیه میشود؟
کانکس، پس از اتمام کلیه مراحل تولید و کنترل کیفیت آن، درکارگاه کانکس اسکابن بارگیری شده و برای استفاده مشتریان محترم به مقصد مورد نظر در سراسر کشور ارسال و تخلیه میگردد.
کانکس در کارگاه کانکس سازی توسط جرثقیل بارگیری شده وبر روی کفی تریلی قرار گرفته وپس از بستن پایه های شاسی کانکس روی کفی تریلی، به مقصد مورد نظر ارسال میگردد.جهت بارگیری کانکس، برروی سقف کانکس دو و یا چند قلاب از میلگرد ۱۸، ۲۰ و یا ۲۲ تعبیه گردیده که تعداد و اندازه قطر آنها به ابعاد و وزن کانکس بستگی دارد. البته باید یاد آور شد تناژ جرثقیل جهت بارگیری به ابعاد و وزن کانکس بستگی دارد.
ارسال کانکس به مقصد مورد نظر کارفرمایان به دو شیوه امکانپذیر می باشد :
در شیوه اول، بارگیری، حمل و تخلیه کانکس کاملا بعهده مشتریان محترم بوده و در شیوه دوم کلیه مراحل بارگیری و حمل بعهده شرکت اسکابن بوده و تخلیه بعهده شرکت خریدار محترم میباشد که البته در هر دو شیوه کانکسها ازطرف شرکتهای حمل و نقل بیمه شده و اگر خدای ناکرده در مسیر حمل خسارتی به کانکس وارد شود، خسارت توسط شرکت بیمه پرداخت میگردد.
هزینه بارگیری و تخلیه کانکس به ابعاد و وزن کانکس و هزینه حمل کانکس براساس فاصله مبدا ارسال کانکس و مقصد تحویل کانکس بستگی دارد.
معمولا شرکتهای تولید کننده کانکس معتبر که از جمله این شرکتها شرکت کانکس اسکابن میباشد، کلیه مراحل بارگیری و حمل تا مقصد کانکس را بعهده گرفته و خریداران محترم فقط هزینه آن را پرداخت مینمایند.
پرداخت هزینه میتواند در کارگاه کانکس سازی بوده ویا بصورت پس کرایه هنگام تحویل و تخلیه کانکس در مقصد انجام پذیرد.
شرکت کانکس اسکابن، آمادگی خود را هر گونه خدمات بارگیری و حمل جهت جلب رضایت شما مشتریان محترم اعلام میدارد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه بارگیری، حمل و نقل کانکس، میتوانید با واحد فروش این شرکت تماس حاصل نمایید.

کانکس اسکابن، تولید کننده کانکس و سازه های پیش ساخته با بیش از ربع قرن تجربه مفید

اخبار مرتبط