تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

تجهیزات کانکس

آیا با تجهیزات کانکس آشنایی دارید؟

آیا میدانید میتوان کانکسهای تولیدی را چگونه و به چه چیزهایی میتوان تجهیز نمود؟

با مطالعه متن زیر تا حدی میتوانید با تجهیزات کانکس آشنا شوید.

در کانکس میتوان از تجهیزات مختلفی استفاده نمود، همچنین  این امکان وجود دارد که داخل کانکس ، سرویس بهداشتی نصب گردد که این سرویس بهداشتی می تواند هم به صورت فرنگی ویا ایرانی باشد و همچنین در کانکس میتوان حمام نیز نصب کرد به هر ابعادی که مشتری درخواست نموده و یا ابعاد کانکس اجازه بدهد.

کانکس میتواند آشپزخانه داشته باشد و میتوان داخل آشپزخانه کانکس کابینت نصب نموده و از سینگ استفاده کرد.

آشپزخانه کانکس میتواند لوله کشی آب سرد و گرم داشته و برای تهویه هوای آن از هود و یا هواکش استفاده نمود تا هوای کانکس به صورت مطلوب درآید.

برای گرم کردن آب در کانکس میتوان از آب گرم کن برقی و یا گازی در داخل کانکس استفاده کرد تا به راحتی در داخل کانکس آب گرم دردسترس باشد.

کانکس حتی میتواند دارای کولر باشد تا در موقع گرم شدن هوا در بیرون هوای کانکس را خنک نگه دارد. کولر میتواند به روی دیواره های خارجی کانکس ویا سقف کانکس نصب گردیده و به وسیله کانال، هوا به طور مساوی در داخل کانکس تقسیم گردد تا هوای کانکس متعادل و دلپذیر گردد.

همچنین در زمستان برای گرم کردن هوای داخل کانکس میتوان از بخاری برقی و یا گازی داخل کانکس بهره گرفت و هوای داخل کانکس را گرم نمود.

کانکس را میتوان به کمد دیواری، دزدگیر، دربهای ضد سرقت، درب و پنجره دو جداره و نظیر اینها تجهیز نمود.

برای ایمنی در داخل کانکس میتوان از کپسولهای آتش نشانی استفاده کرد.

از تجهیزات مختلفی دیگر که می توان در کانکس استفاده کرد، که بستگی به نوع کاربری کانکس دارد مثلا در کانکس انباری میتوان از قفسه بندی در کانکس استفاده کرد تا فضای داخل کانکس به حداکثر بازدهی برسد.

البته اینها بخشی از تجهیزاتی بود که میتوان داخل و یا بیرون کانکس نصب نمود.

شرکت کانکس اسکابن ، با بیش از ربع قرن تجربه مفید در زمینه تولید کانکس و سازه های پیش ساخته توانایی تولید کانکس با تجهیزات درخواستی مشتریان محترم را دارد.

اخبار مرتبط