فروش کانکس

آیا میدانید فروش کانکس چگونه انجام میشود؟

فروش کانکس اسکابن، توسط کادرمجرب فروش دفتر مرکزی و راهنماییهای کادر فنی انجام میشود.
کادر مجرب فروش شرکت اسکابن، آماده ارائه هر گونه راهنمایی و ارائه لیست قیمت کانکس میباشد.

فروش کانکس از شرکت اسکابن میتواند شامل فروش کانکس کارگاهی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس نگهبانی، کانکس دو طبقه، کانکس مدیریتی، کانکس ساندویچ پانل، کانکس اجرا در محل، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس دست دوم، کانکس ۶ متری، ۸ متری، ۱۰ متری، ۱۲ متری و یا حتی کانکس سفارشی در ابعاد، طرح و رنگهای متنوع باشد.
شما مشتریان و کارفرمایان محترم میتوانید هرگونه شکایت، پیشنهاد و یا انتقادی از کادر فروش کانکس اسکابن دارید، آن را با مدیریت مطرح نموده تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.
شرکت کانکس اسکابن، با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه تولید کانکس و کاراوان، در زمینه فروش کانکس و انواع کانکس در خدمت شما مشتریان محترم میباشد.
کانکس با قیمت مناسب بیشتر مورد استفاده چه شرکتهایی میباشد؟
کانکس با قیمت مناسب بیشتر جهت استفاده شرکتهای ساختمانی و مهندسی، مجریان و پیمانکاران جاده ای، پیمانکاران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، سازمانهای دولتی، جنگلبانی ها، سپاه، نیروی انتظامی وارتش، سازمانهای دولتی، تجهیز کارگاه، شهرداریها، سازمانهای حمل و نقل و راهداری، احداث نیروگاهها و پست های انتقال نیرو، دانشگاهها و مراکزآموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و ماکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی، آب و فاضلابها، برق منطقه ای استانها، مرزبانیها، وزارتخانه ها، سفارتخانه ها، مدارس کشور، مناطق زلزله زده و مصرف کلیه مصارف اشخاص حقیقی و حقوقی میباشد.
فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.

مدیریت شرکت کانکس اسکابن، خواهشمند است جهت هرگونه راهنمایی در مورد فروش کانکس و یا مسائل فنی کانکس با کادر فروش کانکی این شرکت تماس حاصل فرمایید.

کانکس اسکابن، تولید کننده کانکس و انواع سازه های پیش ساخته با بیش از ربع قرن تجربه مفید در صنعت

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   کانکس
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸